REKLAMA

Tarcza dla przedsiębiorstw, protesty na granicy

Gościnnie w TOK FM: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-04-27 18:20
Prowadzący:
Czas trwania:
15:45 min.
Udostępnij:

Wśród polityków opozycji trwają rozmowy o możliwym poparciu kandydatury Jarosława Gowina na marszałka Sejmu. Według niektórych doniesień, złożenie wniosku w tej sprawie możliwe jest jeszcze dziś. W Senacie odbyły się konsultacje dotyczące prac nad ustawą o zasadach przeprowadzania wyborów prezydenckich. Były szef PKW Wojciech Hermeliński ocenił, że przeprowadzenie głosowania bez potwierdzenia tożsamości głosującego i potwierdzenia przez niego odbioru przesyłki wyborczej rodziłoby ryzyko nadużyć. Rozwiń »

Startuje tarcza finansowa dla przedsiębiorstw. Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys poinformował, że pierwsza emisja obligacji zakłada pozyskanie około 15 miliardów złotych. O szczegółach tego programów opowiada Piotr Sobolewski, analityk do spraw finansowych Polityki Insight.

Nakaz obowiązkowej, 14-dniowej kwarantanny uderzył w pracowników transgranicznych, którzy na co dzień przekraczają granicę, aby udać się do pracy. O protestach przeciwko ograniczeniom na granicy polsko-niemieckiej i polsko-czeskiej oraz sytuacji mieszkańców tych obszarów rozmawiamy z Agnieszką Ładą z niemieckiego Instytutu Spraw Polskich.

Prowadzi Karol Tokarczyk.

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Karol Tokarczyk, Ryszard Łuczyn, Paweł Wiejski i Piotr Sobolewski.

Autorkami oprawy graficznej są Małgorzata Gryniewicz i Joanna Pamuła, a oprawę dźwiękową i muzyczną przygotował Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcasty TOK FM oraz internetowe radio TOK+Muzyka teraz 40% taniej. Wybierz pakiet Standardowy i słuchaj gdziekolwiek jesteś

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA