REKLAMA

Kiedy wybory, Trump oskarża Chiny

Gościnnie w TOK FM: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-05-04 20:00
Prowadzący:
Czas trwania:
18:04 min.
Udostępnij:

Na niecałe sześć dni przed planowanym pierwotnie terminem wyborów prezydenckich wciąż nie wiemy, kiedy i na jakich zasadach się one odbędą. Senat musi zakończyć procedowanie projektu ustawy wprowadzającej powszechne głosowanie korespondencyjne 6 maja, Sejm zajmie się nią zapewne w kolejnym dniu. W kuluarach buzuje od plotek, a w mediach mnożą się kolejne domysły, co PiS planuje. O najnowszych doniesieniach rozmawiają Ryszard Łuczyn i Wojciech Szacki. Rozwiń »

Chwilę po pojawieniu się koronawirusa, rozpoczęło się poszukiwanie winnych i wzajemne przerzucanie odpowiedzialności. Najgłośniej wypowiada się amerykański prezydent Donald Trump, który winą próbuje obarczyć Chiny. Państwo Środka nie pozostawia oskarżeń bez odpowiedzi i twierdzi, że za wirusa odpowiedzialne jest amerykańskie wojsko. Więcej o wzajemnych, międzynarodowych oskarżeniach opowiada Piotr Łukasiewicz.

O przywróceniu handlu i wymogach stawianych galeriom handlowym mówi Dagmara Pozowska z Ingka Centres - firmy, która jest właścicielem kilku centrów handlowych w Polsce.

Prowadzi Karol Tokarczyk.

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Piotr Łukasiewicz, Wojciech Szacki, Karol Tokarczyk, Ryszard Łuczyn i Paweł Wiejski.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i promuje podcast.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA