REKLAMA

Miniserial "The Eddy" już od 8 maja

Kultura w domu
Data emisji:
2020-05-06 14:20
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:19 min.
Udostępnij:

Prace na planach zdjęciowych filmów i seriali niemal na całym świecie zamarły, premier kinowych na razie również nie ma, ale wciąż jest co oglądać. Platformy streamingowe cały czas dostarczają nowych propozycji. Są też sytuacje, w których premiery zostały nieco przyspieszone. 8 maja, największy z serwisów, Netflix, zaprezentuje jeden z bardziej oczekiwanych seriali tej wiosny. Ośmioodcinkowa miniseria "The Eddy" rozgrywa się w stolicy Francji i skupia się na Elliocie Udo, który chce stworzyć w Paryżu klub z muzyką na żywo.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Filipka kursie zapraszam praca na planach zdjęciowych filmów seriali niemal na całym świecie zamarły premier kinowych należy również nie ma, ale wciąż jest co oglądać Platformy streamingowe cały czas dostarczają nowych propozycji są też sytuacje, w których premier zostały nieco przyspieszone, a w piątek największych serwisów Netflix zaprezentuje 1 z bardziej oczekiwanych seriali tej wiosny 8 odcinkowy minister jadę Edi rozgrywa się w stolicy Francji i skupia się na Rozwiń » Ligocie, do których chce stworzyć w Paryżu klub z muzyką na żywo dlatego próbuje ułożyć relacje ze swoją partnerką wokalistką mają w tej roli Joanna Kulig, która angaż do roli dostała również dzięki zimnej wojnie Pawła Pawlikowskiego pierwsze 2 odcinki serialu wyreżyserował Damien Chazelle najmłodsza w historii zdobywca złotego globu Oscara obie nagrody otrzymał za muzyka talent w wieku 32 lat wtedy również to właśnie muzyka odgrywa jak nietrudno zgadnąć niebagatelną rolę i choć recenzenci, którzy widzieli już serial nie zawsze rozpływają się w zachwytach tą zgadzają się co do tego jak porywające są jazzowe kompozycje aranżacji wykonania, do których przyłożyła się również Polska aktorka de Edi od piątku na Netflixie kultura w domu w TOK FM od poniedziałku do piątku po dziesiąty 201420 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA