REKLAMA

Wyborcze przepychanki, wirus atakuje kopalnie

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-05-06 20:40
Prowadzący:
Czas trwania:
19:32 min.
Udostępnij:

Wczoraj wieczorem Senat odrzucił projekt ustawy wprowadzającej powszechne wybory korespondencyjne. Uchwała Senatu dziś wieczorem ma trafić do Sejmu, który zapewne jutro zdecyduje o losach projektu. Wiele wskazuje na to, że PiS nie ma większości potrzebnej do odrzucenia senackiego weta. Analityk ds. politycznych Ryszard Łuczyn mówi, co wydarzy w najbliższych godzinach i co dalej z wyborami. Rozwiń »

Górnicy to jedna z grup zawodowych najbardziej narażonych na koronawirusa. To efekt specyfiki pracy, ale również zaniedbań ze strony zarządów węglowych spółek. O sytuacji na Śląsku i problemach, które może ona zrodzić dla ministra Jacka Sasina opowiada analityk ds. energetycznych Dominik Brodacki.

Prowadzi Paweł Wiejski.

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Dominik Brodacki, Adam Czerniak, Paweł Wiejski, Ryszard Łuczyn i Marcin Bąba

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA