REKLAMA

Boska Komedia wersja 2.2 - medytacja VR na żywo w Teatrze Powszechnym

Kultura w domu
Data emisji:
2020-05-07 10:20
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:38 min.
Udostępnij:

XIV-wieczna sztuka i XXI-wieczna technologia spotkają się, w internecie oczywiście, za sprawą reżysera Krzysztofa Garbaczewskiego i Teatru Powszechnego w Warszawie. W piątek 8 maja zaprezentowana zostanie Boska Komedia wersja 2.2 - medytacja VR na żywo. O co chodzi? Scena zostanie wygenerowana komputerowo przez Dream Adoption Society, czyli prowadzone przez Garbaczewskiego laboratorium wykorzystujące nowe technologie w sztuce współczesnej.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Filip Kekusz zapraszam 14 wieczna sztuka dwudzieste pierwsze wieczna technologia spotkają się w internecie oczywiście za sprawą reżysera Krzysztofa Garbaczewskiego teatru powszechnego w Warszawie w piątek zaprezentowana zostanie Boska komedia wersja 22 medytacje wierna żywo, o co chodzi scena zostanie wygenerowana komputerowo przez dramat przez Society, czyli prowadzone przez Garbaczewskiego laboratorium wykorzystujące nowe technologie w sztuce współczesnej na tej scenie w formie Rozwiń » awatarów spotkają się reżyser aktorzy wśród nich Anna Ilczuk mama długo oba Sandra Korzeniak Paweł Smagała oraz pozostali członkowie ekipy ich cyfrowe ciała będą mogły gestykulować dotykać przesuwać trójwymiarowe obiekty muzyka na żywo będzie tworzył Jan Duszyński cały reforma będzie rejestrowany transmitowane punktem wyjścia stał się spektakl Boska komedia przygotowane zmyślą o dyskach fizycznego teatru, który premierę miał jeszcze w lutym mówi Paweł Sztarbowski z powszechnego jeszcze w lutym zdążyliśmy w teatrze powszechnym pokazać jako premier na żywo jak najbardziej realną publicznością dlatego ciekawi jesteśmy jak tym razem wersja polskiej komedii zafunkcjonuje na scenie wirtualne premiera jutro dziewiętnastej link do wydarzenia dodatkowe informacje zostaną opublikowane na facebookowych profilach dramat przez Society i teatru powszechnego kultura w domu w TOK FM od poniedziałku do piątku po dziesiąty 201420 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA