REKLAMA

Niedoświadczeni inwestorzy, PKW pomaga PiS

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-05-11 20:00
Prowadzący:
Czas trwania:
19:08 min.
Udostępnij:

Po wczorajszych wyborach, które się nie odbyły, PKW wydała uchwałę, w której uznała że brak możliwości głosowania jest w skutkach równoznaczny z brakiem kandydatów. Z kolei Sąd Najwyższy w komunikacie z dzisiejszego poranka stwierdził, że uchwała "nie jest tożsama z uchwałą, na podstawie której następuje podanie wyników wyborów do publicznej wiadomości przez Państwową Komisję Wyborczą". Analityczka ds. prawnych Aleksandra Redzisz opowiada, w jakiej sytuacji jesteśmy i co z tego wynika dla wyborów prezydenckich. Rozwiń »

Kilka dni temu mówiliśmy o rekordowym zainteresowaniu obligacjami skarbu państwa. Okazuje się, że Polacy interesują się nie tylko bezpiecznym lokowaniem oszczędności, ale również bardziej ryzykownymi inwestycjami. Liczba nowo otwieranych kont maklerskich jest największa od dziewięciu lat. O szczegółach i zagrożeniach dla niedoświadczonych inwestorów mówi analityk ds. finansowych Piotr Sobolewski.

Prowadzi Karol Tokarczyk.

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Aleksandra Redzisz, Piotr Sobolewski, Karol Tokarczyk, Ryszard Łuczyn i Paweł Wiejski

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj i słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA