REKLAMA

Niedoświadczeni inwestorzy, PKW pomaga PiS

Gościnnie w TOK FM: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-05-11 20:00
Prowadzący:
Czas trwania:
19:08 min.
Udostępnij:

Po wczorajszych wyborach, które się nie odbyły, PKW wydała uchwałę, w której uznała że brak możliwości głosowania jest w skutkach równoznaczny z brakiem kandydatów. Z kolei Sąd Najwyższy w komunikacie z dzisiejszego poranka stwierdził, że uchwała "nie jest tożsama z uchwałą, na podstawie której następuje podanie wyników wyborów do publicznej wiadomości przez Państwową Komisję Wyborczą". Analityczka ds. prawnych Aleksandra Redzisz opowiada, w jakiej sytuacji jesteśmy i co z tego wynika dla wyborów prezydenckich. Rozwiń »

Kilka dni temu mówiliśmy o rekordowym zainteresowaniu obligacjami skarbu państwa. Okazuje się, że Polacy interesują się nie tylko bezpiecznym lokowaniem oszczędności, ale również bardziej ryzykownymi inwestycjami. Liczba nowo otwieranych kont maklerskich jest największa od dziewięciu lat. O szczegółach i zagrożeniach dla niedoświadczonych inwestorów mówi analityk ds. finansowych Piotr Sobolewski.

Prowadzi Karol Tokarczyk.

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Aleksandra Redzisz, Piotr Sobolewski, Karol Tokarczyk, Ryszard Łuczyn i Paweł Wiejski

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcasty TOK FM oraz radio TOK+Muzyka bez reklam - teraz 60% taniej w promocji Black Friday!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA