REKLAMA

Pójdziemy do fryzjera, Śląsk epicentrum wirusa

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-05-13 19:50
Prowadzący:
Czas trwania:
18:29 min.
Udostępnij:

Dziś na konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki, minister zdrowia Łukasz Szumowski i minister edukacji Dariusz Piontkowski ogłosili, że rozpoczyna się trzeci etap łagodzenia restrykcji gospodarczych i społecznych. Od przyszłego tygodnia otwarte będą salony fryzjerskie i kosmetyczne, będzie można uprawiać więcej sportu, a w końcu maja dzieci z klas 1-3 będą mogły wrócić do szkół, choć w ograniczonym zakresie. Komisja Europejska przedstawiła dziś rekomendacje, które mają ułatwić wyjazdy na wakacje. Wskazówki są niewiążące prawnie i dotyczą otwierania granic oraz bezpieczeństwa epidemicznego w środkach transportu, a także w hotelach czy ośrodkach wypoczynkowych. W pakiecie znalazły się też rekomendacje dotyczące kompatybilności aplikacji do śledzenia kontaktów osób zakażonych. Rozwiń »

W ostatnich dniach najwięcej zachorowań na koronawirusa rejestruje się na Śląsku. Jest już ponad 4300 potwierdzonych zakażeń. O nastrojach górników i przyczynach gwałtownego wzrostu zachorowań na Śląsku mówi analityk ds. energetycznych Dominik Brodacki.

Prowadzi Paweł Wiejski.

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Dominik Brodacki, Marcin Bąba, Paweł Wiejski, Karol Tokarczyk i Ryszard Łuczyn.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i promuje podcast.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA