REKLAMA

Leszczyna: "Perły przed wieprze". Żakowski: "Uuuuu... Wie pani, co właśnie powiedziała?" 470. Lista Przebojów

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2020-05-15 14:40
Prowadzący:
Czas trwania:
17:17 min.
Udostępnij:

Wypowiedź, którą zamieszczamy w tytule, spowoduje zapewne, że jej autorka przejdzie do historii, w co najmniej jednym znaczeniu tego powiedzonka. Cytat z wypowiedzi Izabeli Leszczyny dajemy szeroki, żeby nie było, że wyrwane z kontekstu, powierzchowne jedno zdanie. Jest w całej swej rozciągłości, głębi, potędze, i z kontekstem. Rozwiń »

Co ponadto? Psy rządzą ostatnio w „Liście Przebojów TOK FM” - popularne stało się nagranie o uwolnieniu psich fryzjerów w Czechach, ale psy zza szyby samochodu szczekały już Rafałowi Hirschowi, tym razem mamy szansę, niekoniecznie niepowtarzalną, usłyszeć psa Bertranda, który zdawał się sabotować troszkę nagranie podcastu Cvety Dimitrovej i Tomasza Stawiszyńskiego. Ale nie tylko czworonóg, bo i ptaki towarzyszą o świcie jednej z rozmów „poranka radia TOK FM”. Ponadto red. Iwańczyk o randkach, za które się płaci, o jeżdżeniu samochodem, dla odprężenia, 150 km a także truskawka, bez której nie da się żyć i garść antenowych wpadeczek oczywiście.

Do premier dołącza zwycięskie nagranie, czyli wspomniany passus o psich fryzjerach, na drugim miejscu w notowaniu 469. znalazła się słuchaczka, która docenia, iż w polskiej demokracji nie stosuje się na ogół tortur.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj wszystkich audycji Radia TOK FM kiedy chcesz i jak chcesz - na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej!!

Dostęp Premium

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA