REKLAMA

Trwają przygotowania do kolejnej edycji festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej

Kultura w domu
Data emisji:
2020-05-19 14:20
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:35 min.
Udostępnij:

Jeszcze do końca maja można zgłaszać się do kolejnej edycji festiwalu wokalnego Pamiętajmy o Osieckiej, którą organizuje Teatr Nowy w Poznaniu. Mimo epidemii i zamknięcia konkurs jest organizowany, choć w nieco innej formie niż do tej pory. - Eliminacje wyjątkowo odbywają się w formie elektronicznej - mówi Magda Smalara z Teatru Nowego.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Lipka kurz zapraszam jeszcze do końca maja można zgłaszać się do kolejnej edycji festiwalu wokalnego pamiętajmy o Osieckiej, którą organizuje teatr nowy w Poznaniu mimo epidemii zamknięcia konkursu jest organizowane, choć nieco innej formie niż do tej pory eliminacje wyjątkowo odbywają się w formie elektronicznej mówi aktorka Magda Malara wystarczy mieć ukończone 16 lat piosenek Agnieszki Osieckiej wybrać 2 nagrać swoją prezentację czy do podkładu Krym granego przez owego Rozwiń » pianisty czy też do podkładu, który na pewno mogą państwo znaleźć w internecie pozostaje mieć nadzieję i te nadzieje mają organizatorzy planowany na październik czterodniowy finał odbędzie się już w formie analogowej na deskach teatru nowego z udziałem publiczności, tym bardziej że udział wziąć warto co udowodnił już poprzednie edycje to jest taki komis, który ciągnął się całe hordy byłych uczestników, w którym nikt tego co wiem nie żałował swojego udziału, w którym można naprawdę odzyskać wiarę ludzi to, że świat jest trochę ładniejszy, jeżeli się dobrze śpiewa to będzie dodajmy dwudziesta trzecia edycja konkursu, który ma jednak zapewniono długowieczność Agnieszka Osiecka napisała w swojej karierze ponad 2000 utworów wszystkie informacje na temat konkursu na stronie teatru nowego w Poznaniu kultura w domu w TOK FM codziennie po dziesiąty 201420 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA