REKLAMA

Zachęta zaprasza na debaty "Trouble in Paradise. Online Meetings"

Kultura w domu
Data emisji:
2020-05-20 10:20
Audycja:
Czas trwania:
01:58 min.
Udostępnij:

Jak będziemy razem żyć? 17. edycja Biennale Architektury w Wenecji pod hasłem "How we will live together", która miała rozpocząć się 29 sierpnia i potrwać do listopada, zostanie przełożona na maj przyszłego roku. Rozwiń »

Narodowa Galeria Sztuki Zachęta nie zmienia jednak planów i symbolicznie otworzy Pawilon Polski już teraz, by opowiedzieć o wsi, społeczeństwie i architekturze w kontekście wystawy "Trouble in Paradise", która będzie reprezentowała Polskę na Biennale za rok.

Serię spotkań "Trouble in Paradise. Online Meetings" już jutro na fanpage'u Zachęty na Facebooku zainicjuje "prolog z PROLOG +1" - czyli spotkanie z kuratorami wystawy. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Marta Perchuć-Burzyńska zapraszam jak będziemy razem życie siedemnasta edycja Biennale architektury Wenecji pod hasłem chały z niej dogada, która miała rozpocząć się 29sierpnia potrwać do listopada zostanie przełożona na maj przyszłego roku narodowa galeria sztuki zachęta nie zmienia jednak planów symbolicznie otworzy pawilon Polski już teraz, by opowiedzieć o wsi społeczeństwie i architekturze w kontekście wystawy trzeba im parada z, która będzie reprezentowała Polskę Rozwiń » na Biennale za rok serię spotkań trzeba im parada jest ona Meetings już jutro na fan tej zachęty na Facebooku zainicjuje prolog prolog +1, czyli spotkanie z kuratorami wystawy 27maja odbędzie się natomiast panel dyskusyjny zatytułowany czemu służą wystawa architektoniczne rozwój architektury myśl krytyczna zaprasza dyrektorka zachęty Hanna Wróblewska nie można uniknąć tematu kobiet czyli jakie powinności mają wystarcza sama architektura same urbanistykę naukę przestrzeni co można wyraźnie wystawach co to znaczy krytyczna wystawa architektury o tym wszystkim będzie mówiła Ewa Porębska i Marcin szczelina oraz zaproszeni przez nich goście wśród nich m.in. Całbecki, który parę lat temu był głównym kuratorem Biennale architektury 28maja zachęta zaprasza na dyskusję na temat wsi katastrofy klimatu kolejnego dnia rozmowy zdominują mieszczanie, czyli nowi mieszkańcy wsi zapraszam państwa do wzięcia udziału w tych wypadkach do wysłuchania być może zadawania pytań przez Facebook będziemy obecni na Facebooku zachęty dyskutujemy w komunikatorze ZUM Bach w zakresie, a kultura w domu obecna jest codziennie od poniedziałku do piątku po dziesiąty 20 i po czternastej 20 w radiu TOK FM Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA