REKLAMA

18. Miesiąc Fotografii w Krakowie. Dłużej niż miesiąc i z częścią online

Kultura w domu
Data emisji:
2020-05-21 10:20
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
02:00 min.
Udostępnij:

W cieniu... pandemii, rozpocznie się i potrwa dłużej niż zwykle. 18. edycja Miesiąca Fotografii w Krakowie, jednego z najciekawszych festiwali fotograficznych w Europie. Zmieniające w ciągu ostatnich dwóch miesięcy uwarunkowania epidemiologiczne organizatorzy potraktowali jako okazję do zmiany formatu wydarzenia, przyznaje Joanna Gorlach, dyrektorka Miesiąca Fotografii.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Łukasz Wojtusik zapraszam w cieniu pandemii rozpocznie się i potrwa dłużej niż zwykle osiemnasta edycja miesiąca fotografii w Krakowie 1 z najciekawszych festiwali fotograficznych w Europie zmieniające się w ciągu ostatnich 2 miesięcy uwarunkowania epidemiologiczne organizatorzy potraktowali jako okazję do zmiany formatu wydarzenia przyznaje Anna Gerlach dyrektorka miesiąca fotografii dotyczy to także formatu festiwalu obok wystaw tych realizowanych w tradycyjnej formie galerii Rozwiń » tych, które przybiorą nowe oblicze jak performer publikacja czy stworzono eksperymentalna przestrzeń wirtualna pojawić autonomicznym wydarzeń podzielone na kilka pasm tematycznych w centrum dyskusji filozofów pisarzy psychologów znajdzie się spore spektrum problemów chociażby rozmowy o współdziałaniu dyskusję o sztuce jako narzędzie oporu i zmiany czy też opowieść o Gniewie złości już dziś dwudziesty na profilu miesiąca fotografii w Krakowie na Facebooku dyskusja inaugurująca zatytułowana fotografia w obliczu katastrofy dokument boom na festiwalu nie zabraknie oczywiście wystaw do kogo należy kosmos to wystawa prac Zygmunta rynki motywem przewodnim są wydarzenia związane z okresem stanu wojennego w Polsce oraz manipulację przekazem medialnym artystyczną reakcją na propagandę, a tylko 1 z planowanych propozycji na razie organizatorzy zapraszają do oglądania słuchania wydarzeń w mediach społecznościowych tam również pojawiać się będą informacje o wystawach stacjonarnych te z kolei będą otwierane jeśli tylko uda się uregulować sprawy związane z logistyką i bezpieczeństwem zwiedzających w czasie pandę jedno jest pewne miesiąc fotografii w Krakowie 18 edycja potrwa w tym roku na pewno dłużej niż miesiąc, a kultura w domu u nas od poniedziałku do piątku o dziesiątej 20 i 1420 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA