REKLAMA

"Nadzieja". Rusza charytatywna akcja dla domów pomocy społecznej

Nadzieja
Data emisji:
2020-05-22 10:20
Audycja:
Czas trwania:
02:00 min.
Udostępnij:

Czasy pandemii pokazały ze zdwojoną mocą, jak w sytuacji niepewności, niepokoju i strachu potrzebujemy się wspierać ale także realnie sobie pomagać. I mieć nadzieję. Stąd właśnie pomysł na akcję charytatywną, w której główną rolę odegra książka "NADZIEJA”, mówi redaktor Naczelny Wydawnictwa Agora Paweł Goźliński.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Marta Perchuć Burzyńska zapraszamy czasy będę pokazały ze zdwojoną mocą jak w sytuacji niepewności niepokoju strachu potrzebujemy się wspierać, ale także realnie sobie pomagać i mieć nadzieje stąd właśnie pomysł na akcję charytatywną, w której główną rolę odegra książka nadzieja mówi redaktor naczelny wydawnictwa Agora Paweł Goźliński nadzieja charytatywna książka, w której znajdzie się teksty ponad 40 polskich reportażystów poetów pisarzy każdy z nich Rozwiń » ofiarował swój tekst po to, by zebrane książkę mogły zasilić tych, które są najbardziej poszkodowani pandemii, czyli pacjentów domów opieki dziś często pozbawiony wystarczającego wsparcia borykających się brakiem opieki sprzętu maseczek czy kombinezonów wśród autorów 40 poruszających tekstów m.in. Olga Tokarczuk Hanna Krall Wiesław myśliwski Magdalena Grzebałkowska czy laureatka paszportu polityki w dziedzinie literatury za rok 2019 Dominika Słowik wie, że literatury inkluzywnego, która jest formą wspólnotowości jednocześnie uważam, że podstawową rolą i wartością społeczeństwa jest opieka nad jego najsłabszymi najmniej uprzywilejowanymi członkami dlatego bardzo się cieszy, że mam okazję wziąć udział w projekcie nadzieja nadzieja w wydaniu papierowym ukaże się 8lipca w formie e-booka 23czerwca, ale już dziś mogą państwo kupować książkę cegiełka po to, by jak najszybciej udało się zebrać potrzebne środki cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na pomoc najbardziej potrzebującym środkom pomocowym dla seniorów wyboru placówek dokonają wspólnie biuro Rzecznika Praw Obywatelskich oraz Fundacja Agory, więc informacji znajdą państwo na fanpage akcji na Facebooku, a kultura w domu codziennie od poniedziałku do piątku po dziesiątej 201420 w radiu TOK FM Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: NADZIEJA

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA