REKLAMA

Przyszłość rynku mieszkaniowego, kłopoty Szumowskiego

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-05-21 19:30
Prowadzący:
Czas trwania:
22:05 min.
Udostępnij:

Produkcja przemysłowa w Polsce w kwietniu spadła o 24,6 proc rok do roku i o 25,5 proc. w porównaniu z marcem - wynika z danych opublikowanych przez GUS. O sytuacji w Polskiej gospodarce, a także o wpływie koronawirusa na rynek mieszkaniowy, opowiada główny ekonomista Polityki Insight Adam Czerniakiem. Rozwiń »

Odpowiedzialny za walkę z pandemią koronawirusa Łukasz Szumowski zmaga się ostatnio z coraz silniejszym kryzysem wizerunkowym. Na jaw wychodzą kolejne powiązania biznesowe ministra zdrowia i jego rodziny. Dodatkowym kłopotem Szumowskiego są niejasności związane z realizowanymi przez jego resort zamówieniami sprzętu ochronnego dla medyków. O kłopotach Szumowskiego mówi analityk ds. zdrowotnych Piotr Żakowiecki.

Prowadzi Paweł Wiejski.

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Piotr Żakowiecki, Adam Czerniak, Ryszard Łuczyn, Karol Tokarczyk i Marcin Bąba.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA