REKLAMA

KO chce dymisji trzech ministrów, Chiny bliżej szczepionki

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-05-25 19:30
Prowadzący:
Czas trwania:
18:29 min.
Udostępnij:

Koalicja Obywatelska składa wnioski o wotum nieufności wobec ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, ministra spraw wewnętrznych i administracji Mariusza Kamińskiego i ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Politycy PiS nie pozostawili wątpliwości co do przyszłości wniosków. Rzeczniczka partii Anita Czerwińska stwierdziła, że nie mają one uzasadnienia. Sejm na kolejnym posiedzeniu będzie musiał zająć się wnioskami, co da opozycji więcej przestrzeni do krytykowania członków rządu. Rozwiń »

CanSino, jedna z chińskich firm pracujących nad szczepionką, opublikowała pełne wyniki badań pierwszej fazy. Szczepionka jest tolerowana przez pacjentów i powoduje wytwarzanie przeciwciał. Więcej o międzynarodowych poszukiwaniach szczepionki opowiada analityk ds. zdrowotnych Piotr Żakowiecki.

Prowadzi Karol Tokarczyk

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Piotr Żakowiecki, Tytus Wilam, Ryszard Łuczyn, Karol Tokarczyk i Marcin Bąba

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA