REKLAMA

Więcej swobody, płoną maszty

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-05-27 19:40
Prowadzący:
Czas trwania:
18:16 min.
Udostępnij:

Dziś premier Mateusz Morawiecki ogłosił kolejny etap łagodzenia restrykcji. Zniesienie, przynajmniej częściowe, nakazu noszenia maseczek w miejscach publicznych zwiększy nasz komfort, ale z punktu widzenia gospodarki ważniejsze jest zniesienia ograniczeń w handlu. Do życia wracać będą również instytucje kultury i sportu. Rozwiń »

Kilka dni temu obok Łodzi spłonął nadajnik sieci komórkowej Play. Jest to pierwszy przypadek w Polsce, ale na świecie maszty płoną od początku roku. Łącznie w Wielkiej Brytanii, USA, Holandii i Włoszech spłonęło ponad 100 masztów telekomunikacyjnych. Kto podpala maszty? Podejrzewani są zwolennicy teorii spiskowej według której Chiny rozprzestrzeniają koronawirusa za pomocą technologii 5G. O teoriach spiskowych rozmawiamy z Piotrem Stanisławskim, współtwórcą bloga Crazy Nauka.

Prowadzi Ryszard Łuczyn

Dzisiejsze wydanie przygotowali Paweł Wiejski, Tytus Wilam i Marcin Bąba.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA