REKLAMA

"Pollywood" Pawła Ferdka otworzy 60. edycję Krakowskiego Festiwalu Filmowego

Kultura w domu
Data emisji:
2020-05-29 14:20
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:51 min.
Udostępnij:

170 filmów, 4 konkursy, 8 sekcji towarzyszących, spotkania i dyskusje z twórcami oraz wydarzenia specjalne. I wszystko, tym razem, w wersji domowej, w całości online. Tak zapowiada się jubileuszowa 60. edycja Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Początek już w 31 maja. Festiwal otworzy premiera filmu "Pollywood" Pawła Ferdka, w którym reżyser wyrusza śladami polskich założycieli Hollywood. Każdy kolejny festiwalowy wieczór będzie miał swoje wydarzenie specjalne, zapewnia dyrektor Krzysztof Gierat.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Łukasz Wojtusik zapraszam 170 filmów 4 konkursy 8 sekcji towarzyszących spotkania dyskusje z twórcami wydarzenia specjalne i to wszystko tym razem w wersji domowej w całości online tak zapowiada się jubileuszowa 60 edycja krakowskiego festiwalu filmowego początek już 31maja festiwal w niedzielę otworzy prapremiera filmu Poli ud Pawła Ferdka, z którym reżyser wyrusza śladami polskich założycieli Hollywood każdy kolejny festiwalowy wieczór będzie miał swoje wydarzenie Rozwiń » specjalne zapewnia dyrektor festiwalu Krzysztof Gierat w poniedziałek inauguracja cyklu Fokus na danie we wtorek wieczór z naszym smokiem smoków, czyli laureatem nagrody za skład światowe dziedzictwo kina tym razem będzie nim Peter czworga, acz w środę wieczorem koncert online projektu Tomasz Kukurba i Stanisława Słowińskiego, a w czwartek noc wideoklipów w piątek rozdanie pierwszych nagród w sobotę gala zamknięcia pod przewodnictwem Macieja, która co ważne nagrodzone filmy będzie można także zobaczyć jeszcze w niedzielę, ale nie tylko samymi wieczorami człowiek na festiwalu żyje codziennie rano odbywać się będą krytyczne poranki spotkania z jurorami autorami filmów bohaterami, które prowadzone będą przez wybitnych krytyków filmowych najlepszym przygotowaniem do tych spotkań będzie podstawową Festival astra, czyli pokazy filmów 60 krakowski festiwal filmowy online od 31maja do 7czerwca, a kultura w domu w radiu TOK FM od poniedziałku do piątku o dziesiątej 2014 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA