REKLAMA

Francja przyspiesza, kibice wrócą na stadiony

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-05-29 20:20
Prowadzący:
Czas trwania:
10:07 min.
Udostępnij:

We Francji wkrótce rozpocznie się kolejna faza łagodzenia restrykcji. Premier Edouard Philippe ogłosił, że od 2 czerwca otwarte zostaną m.in. szkoły, muzea, teatry i restauracje. Od weekendu Francuzi będą mogli używać aplikacji StopCovid, która będzie informować użytkowników o potencjalnym zakażeniu. Dane dotyczące kontaktów będą przechowywane w centralnej bazie danych, więc francuskie władze będą wiedziały, jak rozwija się epidemia. Rozwiń »

W ten weekend piłka nożna wraca na polskie stadiony. Po 81 dniach odbędzie się 27. kolejka Ekstraklasy. Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział dziś, że na stadiony wrócą również kibice. Ekspert do spraw profilaktyki zakażeń dr Paweł Grzesiowski mówi, że powrót piłkarzy do gry jest możliwy, ale jest za wcześnie, by wróciła publiczność.

Prowadzi Ryszard Łuczyn

Dzisiejsze wydanie przygotowali Karol Tokarczyk, Paweł Wiejski, Tytus Wilam, Piotr Żakowiecki i Marcin Bąba.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA