REKLAMA

Amerykanie opuszczają WHO, LOT wznawia połączenia

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-06-01 20:20
Prowadzący:
Czas trwania:
14:45 min.
Udostępnij:

W piątek Donald Trump ogłosił, że Stany Zjednoczone przestaną finansować Światową Organizację Zdrowia. Podczas przemówienia amerykański prezydent ponowił oskarżenia, że WHO jest kontrolowane przez Chiny. Decyzja Trumpa może wzmocnić pozycję Chin, które już zapowiedziały zwiększenie swoich składek. Rozwiń »

Dziś LOT wznowił połączenia krajowe. Siatka połączeń obejmuje około 30 lotów każdego dnia, a na pokład samolotów może wejść maksymalnie 50 proc. pasażerów. Podczas lotu personel i pasażerowie muszą cały czas nosić maseczki. Wiceprezes LOT-u Michał Fijoł powiedział, że na początku czerwca przewoźnik poda informację o kolejnych połączeniach, prawdopodobnie międzynarodowych. O szczegółach rozmawiamy z Dominikiem Sipińskim, analitykiem do spraw infrastruktury.

Prowadzi Karol Tokarczyk.

Dzisiejsze wydanie przygotowali Dominik Sipiński, Karol Tokarczyk, Tytus Wilam, Ryszard Łuczyn i Marcin Bąba.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA