REKLAMA

Po trzech miesiącach znów będziemy mogli wybrać się do kina

Kultura w domu
Data emisji:
2020-06-05 14:20
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
01:24 min.
Udostępnij:

Oczywiście, nie wszystko będzie takie jak przedtem, a i na razie kina będą otwierać się stopniowo. Ponieważ premiery są wstrzymane, a decyzja o otwarciu zapadła nagle, władze wielkich sieciowych multipleksów dają sobie czas na dostosowanie ich do nowego reżimu sanitarnego. Gotowych jest jednak wiele kin studyjnych.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Filip Kekusz zapraszam to 3 miesiącach od jutra będziemy mogli wybrać się do kina, choć oczywiście nie wszystko będzie tak jak przedtem my na razie kina będą otwierać się stopniowo, ponieważ premier są wstrzymane decyzje o otwarciu zapadła nagle władze wielkich sieciowych multipleksów dają sobie czas na dostosowanie do nowego reżimu sanitarnego gotowych jest jednak wiele kin studyjnych w kinie Muranów w Warszawie, ale zostały zdezynfekowane maseczki rękawiczki ochronne Rozwiń » trafiły do magazynów na początek widzowie będą mogli wziąć udział w przeglądach kina hiszpańskiego francuskiego włoskiego na sali będzie nieco inaczej mówi Marta Makowiecka z kina nie możemy mieć komplet widzów widzowie muszą zachować pewien dystans oczywiście nie obowiązuje rodzin będziemy ograniczali granie teamów na małych salach miejsca pomoże zajęć obsługa, która zadba o zachowanie dystansu i przypomniał maseczkę, bo na razie obowiązują także w czasie projekcji jest możliwość zakupienia maseczki, jeżeli np. taki widz zapomni, że jednak w Chinach obowiązuje jeszcze zasady noszenie maseczek i zostanie już tylko cieszyć się szansa jutro oprócz Muranowa zostaną otwarte chociażby wszystkie kina dolnośląskiego centrum filmowego Charlie w Łodzi poznańska Muza koszalińskie kryterium czy Gdański Żak kultura w domu w TOK FM od poniedziałku do piątku po dziesiątej 201420 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej! Dostęp do nagradzanych podcastów, wszystkich audycji z anteny oraz Radio TOK FM bez reklam w świątecznej zniżce.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA