REKLAMA

Teatry powoli się odmrażają

Kultura w domu
Data emisji:
2020-06-09 14:20
Audycja:
Czas trwania:
01:30 min.
Udostępnij:

Po kilkutygodniowej przerwie teatry powoli wznawiają swoją działalność. choć wiele placówek zastrzega, że ze względu na restrykcje wynikające z sanitarnego reżimu związanego z koronawirusem, do pracy wróci dopiero pod koniec wakacji.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Marta Perchuć-Burzyńska zapraszam po kilkutygodniowej przerwie teatry powoli wznawiają swoją działalność, choć wiele placówek zastrzega, że ze względu na restrykcje wynikające z sanitarnego reżimu związanego skoro na wirusem do pracy wróci dopiero pod koniec wakacji zgodnie z zasadami bezpieczeństwa granie na scenie przy Wierzbowej w scenie studio wznawia w połowie czerwca teatr Narodowy w Warszawie publiczność będzie mogła zobaczyć m.in. spektakle jak być kochaną i Rozwiń » kilka dziewczyn po przerwie spowodowanej pandemią Korona wirusa jeszcze w czerwcu na widzów czekają teatr Polonia i Och-teatr, które dwunastego 13czerwca pokażą 2 przedstawienia upadłe anioły zapiski z wygnania w reżyserii Magdy Umer z Krystyną Jandą w roli głównej po tygodniach izolacji spotkań z widzami tylko online spektakle na żywo wznawia również teatr imienia Juliusza Słowackiego w Krakowie w czerwcu lipcu będą one wystawione na wszystkich 3 scenach na początek 19czerwca plenerowy koncert otwieramy głowy na widzów czeka również teatr muzyczny Capitol we Wrocławiu, który na koniec sezonu ponownie otwiera się dla publiczności 14czerwca zaplanowano recital Justyny Szafran 20czerwca koncert hasztag wracamy z udziałem całego zespołu kultura w domu, która z domu powoli wychodzi codziennie od poniedziałku do piątku po dziesiątej 20 i 1420 w radiu TOK FM Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: KULTURA W DOMU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA