REKLAMA

Rekordowy weekend, rząd wstrzymuje kopalnie

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-06-08 20:10
Prowadzący:
Czas trwania:
15:07 min.
Udostępnij:

W miniony weekend zanotowano łącznie 1151 nowych zachorowań. Większość z nich wykryto w kopalniach na Śląsku, dlatego rząd zdecydował się wstrzymać wydobycie na trzy tygodnie. Duży wzrost zachorowań w trudnej sytuacji stawia ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego, który w poprzednich tygodniach podkreślał, że ogniska są pod kontrolą, a kolejne dni miały przynieść trwały spadek liczby chorych. Jednocześnie wicepremier Jadwiga Emilewicz zapewniała, że nie ma planów ponownego zamrażania gospodarki. O sytuacji na Śląsku i konsekwencjach rządowej decyzji rozmawiamy z Robertem Tomaszewskim, szefem działu energetycznego Polityki Insight. Rozwiń »

W piątek prezes Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys poinformował, że zakończyły się negocjacje z Komisją Europejską w sprawie pakietu pomocowego dla dużych firm. O szczegółach opowiada szef działu gospodarczego Polityki Insight Leszek Baj.

Prowadzi Paweł Wiejski.

Dzisiejsze wydanie przygotowali Leszek Baj, Robert Tomaszewski, Tytus Wilam, Paweł Wiejski, Ryszard Łuczyn i Marcin Bąba.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA