REKLAMA

Dla kogo zaświadczenia o prawie do głosowania?

Przewodnik Wyborcy
Data emisji:
2020-06-12 16:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:41 min.
Udostępnij:

Pierwsza tura w Kołobrzegu, druga w Zakopanem? Dlaczego nie? Głosować możesz tam gdzie akurat będziesz, odbierz zaświadczenia o prawie do głosowania i pilnuj je jak w oka głowie.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik wyborcy Sebastian Gierczak zapraszam przewodników wyborcy ciasna zaświadczenie oprawie głosowania, a właściwie 2 zaświadczenia możemy pobrać w miejscu, gdzie powinniśmy głosować zgodnie z adresem zameldowania w urzędzie miasta gminy np. przed wyjazdem na wczasy biorąc pod uwagę datę wyborów 28czerwca i ewentualnej drugiej tury 12lipca to ułatwienie powinno cieszyć się dużą popularnością zaświadczenie oprawie głosowania możemy odebrać do piątku 26czerwca Rozwiń » mówi pełnomocnik prezydenta Szczecina do spraw wyborów Rafał Miszczuk i takim zaświadczeniem o prawie do głosowania możemy zagłosować w każdym lokalu na terenie kraju wtedy w dniu wyborów zostaniemy dopisani do listy wyborców także inne pytanie do listy bogactwa komisja zabierze nam oświadczenie woli, ale na pierwszą turę wyborów zaświadczenie oprawie głosowania to dokumenty ścisłego zarachowania nie można liczyć na wydanie duplikatu podkreśla pełnomocnik prezydenta Lublina do spraw wyborów Łukasz Mazur pobranie zaświadczenia wiąże się z pewnymi konsekwencjami należy tutaj pamiętać o tym, że jesteśmy wówczas wykreśleniu znanego spisu wyborców i jeżeli wyborca zmieniłby zdanie chciałbym jednak głosować w tym samym lokalu to musi mieć ze sobą zaświadczenia natomiast istotne jest, że zgubienie takiego oświadczenia powoduje, że wyborca nie będzie mógł oddać głos, podsumowując zaświadczenie oprawie głosowania można odebrać do piątku przed wyborami pozwoli nam zagłosować tam, gdzie akurat będzie pierwsza tura w Kołobrzegu druga w Zakopanem Hej, ale pamiętajmy, że gubią zaświadczenie sami siebie pozbawiamy prawa wyborczego po więcej przewodników wyborcy zapraszam na TOK FM krok kpl Sebastian Gierczak do usłyszenia przewodnik wyborcy Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK WYBORCY

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA