REKLAMA

Jak oddać głos kiedy jesteśmy na kwarantannie lub w izolacji?

Przewodnik Wyborcy
Data emisji:
2020-06-15 11:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:38 min.
Udostępnij:

Wybory w czasach zarazy, w tym przewodniku wyborcy kilka rad dla osób w kwarantannie. Podpowiadamy kto i w jakich okolicznościach może skorzystać z tzw. mobilnych skrzynek wyborczych.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik wyborcy Sebastian Witek zapraszam wybory w czasach zarazy w tym przewodniku wyborcy kilka rad dla osób gwaranta nie, bo to właśnie z powodu Korona wirusa wprowadzono możliwość głosowania korespondencyjnego, a osoby w kwarantannie mają więcej czasu niż pozostali na zgłoszenie chęci postawienia krzyżyka przy wybranym kandydacie na odległość termin to 23czerwca, chyba że dopiero po tym dniu trafiliśmy na kwarantannę izolację wtedy mamy czas do 26czerwca będzie Rozwiń » bezpieczniej przekonuje sędzia Krzysztof Niezgoda komisarz wyborczy z Lublina trudno dostrzec jakiekolwiek ryzyko, aby doszło do przeniesienia niebezpiecznych patogenów, ponieważ pakiety wyborcze należy do skrzynek pocztowych tekst dedykowany do wyborów łożyć wy w piątek przed wyborami co będzie oznaczało, że taka taki pakiet będzie przebywał w izolacji czy w odosobnieniu od osoby być może chorej przez okres co najmniej 2 dni co jak się wydaje zastrzegł oczywiście jestem biologiem powinno zapewnić bezpieczeństwo wyjątkowa jest procedura dotycząca osób, którym kwarantanna lub izolacja nie skończy się przedwyborami wówczas specjalnie wyznaczony pracownik poczty urzędu dostarcza pakiet przed drzwi puka dzwoni oddala się i czeka 3 minuty ma mieć przy sobie mobilną skrzynkę wyborczą informuje wyborcom możliwość oddania pakietu w przeciągu kolejnych 10 minut wyborca na kwarantannie znika za drzwiami, a po kilku chwilach może wrócić i wrzucić wypełniony pakiet do takiej mobilnej skrzynki po więcej przewodników wyborcy zapraszam na wwwtokfmkropkepl Sebastian Gierczak do usłyszenia przewodnik wyborcy Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK WYBORCY

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA