REKLAMA

Głosujemy korespondencyjnie

Przewodnik Wyborcy
Data emisji:
2020-06-16 06:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:39 min.
Udostępnij:

Jak wygląda pakiet wyborczy? Co znajdziemy w kopercie? Jak go wypełnić i dostarczyć komisji? Czyli istotne rady dla wyborców, którzy zdecydowali się głosować na odległość.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik wyborcy Sebastian wielce zapraszam przewodników wyborcy czas zagłosować korespondencyjnie czekamy na przesyłkę może już nawet otrzymaliśmy pakiet nim otworzymy koperty pełnomocnik prezydenta Lublina do spraw wyborów Łukasz Mazur zdradzi nam, czego możemy spodziewać się w środku pakiet będzie zawierał kopertę zwrotną będzie zawierał oświadczenie o osobistym tajnym oddaniu głosu oraz oczywiście kartą do głosowania kopertę na na kartę do głosowania wyborca Rozwiń » po wypełnieniu oświadczenia oraz wypełnienie karty do głosowania zakleja karty do głosowania w dedykowaną kopertę, którą wkłada do koperty zwrotnej skierowanej do właściwej obwodowej komisji wyborczej zaklejoną dużą kopertę nasz pakiet wyborczy możemy dostarczyć komisji wyborczej na 3 sposoby zaznacza pełnomocnik prezydenta Szczecina do spraw wyborów Rafał Miszczuk możemy do piątku 26czerwca oddać taki pakiet konstytucji do urzędu dostaję wtedy oświadczenie, że złożyliśmy swój pakiet konferencyjny możemy taki pakiet oddać do specjalnych skrzynek wystawiony przez pocztę polską, a także może nie boją odnieść taki pakiet do komisji wyborczej przekazać komisji co istotne po zgłoszeniu chęci głosowania korespondencyjnego w spisie wyborców znajduje się odpowiednia adnotacja nie możemy już pójść zagłosować w dniu wyborów dodam, że nasze zgłoszenie chęci głosowania korespondencyjnego przed pierwszą turą obowiązuje także na okoliczność ewentualnej drugiej tury wyborów więcej przewodników wyborcy na tokfm PL Sebastian Gierczak do usłyszenia przewodnik wyborcy Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK WYBORCY

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA