REKLAMA

Na wybory do... lokalu wyborczego

Przewodnik Wyborcy
Data emisji:
2020-06-16 08:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:42 min.
Udostępnij:

Gdzie znaleźć adres naszego lokalu wyborczego? Czy trzeba mieć przy sobie maseczkę i swój długopis? Czyli szykujemy się na głosowanie.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik wyborcy Sebastian wielce zapraszam przewodników wyborcy czas zaplanować głosowanie ci, którzy nie zdecydowali się głosowanie korespondencyjne oraz nie pobrali zaświadczenia oprawie głosowania w swoim urzędzie także nie dopisali się do listy wyborców znak x przy wybranym kandydacie mogą postawić w swoim lokalu wyborczym w ponad 90% będzie to ten sam lokal co podczas ostatnich wyborów nie tylko prezydenckich, ale też samorządowych czy parlamentarnych przedszkole w Rozwiń » okolicy szkoła świetlica wiejska w przypadku jakichkolwiek wątpliwości adres, w którym 28czerwca i ewentualnie 12lipca urzędować będzie obwodowa komisja wyborcza jest łatwy do namierzenia możemy znaleźć go m.in. na obwieszczeniach wyborczych także w internecie na stronach miasta gminy oraz specjalnej wyszukiwarce PKW przed lokalem wyborczym w dniu wyborów bez względu na frekwencję możemy spodziewać się kolejek przyznaje pełnomocnik prezydenta Szczecina do spraw wyborów Rafał Miszczuk na pewno musimy poprosić wyborców, żeby się w cierpliwość nie będzie także będą wszyscy tak jak zawsze lokalu wyborczego w lokalu poczekał na kartę będą wpuszczane odpowiednie ilości ludzi na na dostosowane do powierzchni lokalu także na pewno będzie tak pod lokalem poczekać i komisja wyborcza w Słubicach i wyborcy w maseczkach wyborcę wydał miasteczkach, a komisja włącza na pewno będzie musiał mieć środki ochronne, które pozwolą na to, aby mogły bezpiecznie zarówno na komisjach dla wyborców dla bezpieczeństwa warto mieć przy sobie swój długopis więcej o zasadach głosowania wynikających z trwającej epidemii Korna wirusa kolejnych przewodnikach wyborcy także na wwwtokfmpl oraz aplikacji Sebastian Gierczak do usłyszenia przewodnik wyborcy Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK WYBORCY

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA