REKLAMA

Rosną emisje, bon turystyczny w Sejmie

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-06-18 20:50
Prowadzący:
Czas trwania:
19:02 min.
Udostępnij:

Dziś do Sejmu trafił prezydencki projekt bonu turystycznego, który wyniesie 500 zł na każde dziecko. Środki będzie można przeznaczyć na wypoczynek w Polsce i by skorzystać z bonu trzeba będzie zarejestrować się w serwisie ZUS. O bonie turystycznym i zmianach w turystyce rozmawiamy z Romanem Krupą, wójtem podhalańskiej gminy Kościelisko. Rozwiń »

Wskutek zamknięcia gospodarek, światowe emisje gazów cieplarnianych znacząco spadły. Ten efekt jest jednak krótkotrwały - wraz z powrotem do normalności powracamy również do zatruwania środowiska. Międzynarodowa Organizacja Energetyki i Międzynarodowy Fundusz Walutowy opublikowały dziś raport, w którym pokazują jak odbudować gospodarki bez sprowadzenia klimatycznej katastrofy. O szczegółach rozmawiamy z Robertem Tomaszewskim z PI Energy.

Prowadzi Paweł Wiejski

Dzisiejsze wydanie przygotowali Robert Tomaszewski, Aleksandra Redzisz, Paweł Wiejski, Tytus Wilam i Marcin Bąba.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA