REKLAMA

Krótka odporność, przedsiębiorcy chcą odszkodowań

Gościnnie w TOK FM: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-06-19 20:10
Prowadzący:
Czas trwania:
13:15 min.
Udostępnij:

Dziś minister zdrowia Łukasz Szumowski przekazał PKW wniosek o zorganizowanie wyborów wyłącznie korespondencyjnych w wielkopolskiej gminie Baranów oraz gminie Marklowice w województwie śląskim. PKW ma teraz dwa dni na odniesienie się do wniosku ministerstwa i podjęcie decyzji, czy w obu gminach odbędą się wybory wyłącznie pocztowe. Rozwiń »

Johnson & Johnson to kolejny, po AstraZeneca, producent szczepionki na SARS-CoV-2, z którym toczą się rozmowy o dostawach dla krajów europejskich. Z koncernem równolegle rozmawiają Komisja Europejska i kraje zrzeszone w Inclusive Vaccines Alliance - Niemcy, Włochy, Holandia i Francja.

Polskie firmy z branży turystycznej są krytyczne wobec działań rządu. Przedsiębiorstwa zrzeszone w Turystycznej Organizacji Otwartej domagają się 141 mln zł odszkodowania za straty poniesione na skutek zamknięcia gospodarki. O szczegółach opowiada Aleksandra Redzisz z działu prawnego Polityki Insight.

Prowadzi Paweł Wiejski.

Dzisiejsze wydanie przygotowali Aleksandra Redzisz, Piotr Sobolewski, Paweł Wiejski, Piotr Żakowiecki, Ryszard Łuczyn, Tytus Wilam i Marcin Bąba.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj wszystkich audycji Radia TOK FM kiedy chcesz i jak chcesz - na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej!!

Dostęp Premium

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA