REKLAMA

Gospodarka zaskakuje, kandydaci o ustroju państwa

Gościnnie w TOK FM: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-06-22 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
16:30 min.
Udostępnij:

Dziś GUS opublikował informację o sprzedaży detalicznej w maju, która w ujęciu rocznym spadła o 7,7 proc. W porównaniu z kwietniem sprzedaż wzrosła o niemal 15 proc. O ożywieniu w polskiej gospodarce opowiada główny ekonomista Polityki Insight Adam Czerniak. Rozwiń »

Do pierwszej tury wyborów prezydenckich zostało tylko sześć dni. Dziś analityczka ds. prawnych Aleksandra Redzisz mówi, jak kandydaci widzą sądownictwo, formę ustrojową państwa i co myślą o prawach człowieka.

Prowadzi Karol Tokarczyk

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Aleksandra Redzisz, Katarzyna Szajewska, Adam Czerniak, Ryszard Łuczyn, Tytus Wilam i Marcin Bąba.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

O epidemii koronawirusa mówimy również w naszych innych audycjach. Wszystkie nasze podcasty znajdziecie w serwisach: Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, na Soundcloudzie i innych aplikacjach, w których słuchacie podcastów. W okienko wyszukiwania wpiszcie po prostu “Polityka Insight”. Do usłyszenia.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj wszystkich audycji Radia TOK FM kiedy chcesz i jak chcesz - na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej!!

Dostęp Premium

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA