REKLAMA

Unia otworzy granice, bezpieczeństwo i USA w kampanii

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-06-24 19:40
Prowadzący:
Czas trwania:
25:47 min.
Udostępnij:

1 lipca Unia Europejska otworzy zewnętrzne granice, choć z pewnymi wyjątkami. A będą nimi Stany Zjednoczone, Brazylia i Rosja. Do Europy będą mogli przyjeżdżać turyści z Chin, Wietnamu, Kuby oraz innych krajów, gdzie epidemia jest pod kontrolą. Lista państw ma być aktualizowana co dwa tygodnie, a kluczowym kryterium będzie liczba zakażeń. Rozwiń »

W dniu wizyty Andrzeja Dudy w Waszyngtonie sprawdzamy, co kandydaci na prezydenta myślą o bezpieczeństwie i obronności. O ich poglądach opowiada szef działu bezpieczeństwa i spraw międzynarodowych Marek Świerczyński.

Selena, producent chemii budowlanej, sprzedaje swoje produkty w niemal 100 krajach. Z prezesem firmy Krzysztofem Domareckim rozmawiamy o tym, jak globalna spółka radzi sobie w epidemii i jak różne państwa pomagają przedsiębiorcom.

Prowadzi Karol Tokarczyk.

Dzisiejsze wydanie przygotowali Marek Świerczyński, Leszek Baj, Ryszard Łuczyn, Karol Tokarczyk, Tytus Wilam, Piotr Żakowiecki i Marcin Bąba.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA