REKLAMA

Klimat w kampanii, 130 połączeń LOT-u

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-06-25 20:00
Prowadzący:
Czas trwania:
14:24 min.
Udostępnij:

Dziś premier Mateusz Morawiecki na antenie radia Łódź zapowiedział, że we wrześniu dzieci wracają do szkół, a od października - studenci wracają na uczelnie. Jednocześnie zapewniał, że nie grozi nam ponowne zamknięcie gospodarki, nawet jeśli jesienią nadejdzie druga fala zachorowań. Rozwiń »

Badania przeprowadzone przez Europejską Radę Spraw Zagranicznych pokazują niejednoznaczną ocenę zarządzania kryzysem epidemicznym. Dla obywateli najbardziej widoczne były działania poszczególnych rządów. 60 procent badanych wyraża się pozytywnie o reakcjach władz. Z kolei 46 procent uznaje, że Unia nie sprostała oczekiwaniom w walce z koronawirusem. Jednocześnie wyniki badań przeczą tezom, że pandemia zwiększy nacjonalizm i eurosceptycyzm. 63 procent badanych, a w Polsce aż 68 procent, widzi potrzebę ściślejszej współpracy w Unii.

W przeglądzie kandydatów na prezydenta kierujemy się w stronę klimatu i energetyki. Co myślą o elektrowni jądrowej w Polsce, neutralności klimatycznej czy odchodzeniu od węgla - opowiada szef PI Energy Robert Tomaszewski.

Prowadzi Karol Tokarczyk.

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Robert Tomaszewski, Aleksandra Redzisz, Katarzyna Szajewska, Ryszard Łuczyn, Tytus Wilam i Marcin Bąba.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA