REKLAMA

Co daje nam ubezpieczenie turystyczne?

Przewodnik Finansowy TOK FM
Data emisji:
2020-06-30 10:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:22 min.
Udostępnij:

Granice już otwarte, kolejne kraje zapraszają do siebie turystów, jednak pandemia się nie skończyła i wciąż istnieje ryzyko zakażenia koronawirusem za granicą.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik finansowy TOK FM Tomasz sed dzień dobry granice już otwarte kolejne kraje zapraszają do siebie turystów jednak pandemia wcale się nie skończyła wciąż istnieje ryzyko zakażenia Korona wirusem np. za granicą co w takiej sytuacji daje nam ubezpieczenie niektóre gwarantują nam pełen zwrot kosztów leczenia, ale przed wyjazdem warto dokładnie zapoznać się z naszą umową, bo unika definiuje stan epidemii czy pandemii, a jeśli już torowi to nie zawsze w ten sam sposób Rozwiń » czasami Towarzystwo wyłącza swoją odpowiedzialność druga sprawa, którą warto zwrócić uwagę to suma, jaką ubezpieczamy w niektórych krajach takich jak Japonia czy stany Zjednoczone koszty ewentualnego leczenia mogą nas przerosnąć dlatego w takich sytuacjach warto rozważyć czy wybrana przez nas suma jest wystarczająca no i trzecia sprawa to Europejska karta ubezpieczenia zdrowotnego, czyli EKUZ bardzo użyteczna w krajach Unii Europejskiej, ale też w Norwegii czy Szwajcarii, chociaż trzeba pamiętać, że pozwala ona na zwrot kosztów tylko niezbędnych świadczeń medycznych do sfinansowania pozostałych np. powrotu do kraju może się okazać konieczne dodatkowe ubezpieczenie turystyczne do usłyszenia przewodnik finansowe w TOK FM Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK FINANSOWY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA