REKLAMA

Polskie i francuskie wybory, znikające przypadki

Gościnnie w TOK FM: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-06-29 19:30
Prowadzący:
Czas trwania:
10:51 min.
Udostępnij:

PKW podała dzisiaj wyniki wyborów prezydenckich z praktycznie wszystkich okręgów. Pierwszą turę wygrał Andrzej Duda, który miał ponad 43 proc. głosów. Na drugim miejscu znalazł się Rafał Trzaskowski z wynikiem powyżej 30 proc. Frekwencja była bardzo wysoka i przekroczyła 64 proc. Rozwiń »

W dzisiejszej "Gazecie Wyborczej" Judyta Watoła opisuje przypadek zaginionych zakażeń ze Śląska. Liczba przypadków podawana przez powiatowe stacje sanepidu ma znacząco różnić się od sumy publikowanej przez ministerstwo zdrowia. Według posła Andrzeja Sośnierza może to wynikać z celowego działania władz samorządowych, które chcą zniesienia ograniczeń w ruchu granicznym z Czechami. Do tych hipotez sceptycznie odnosi się analityk ds. zdrowotnych Polityki Insight Piotr Żakowiecki.

Prowadzi Karol Tokarczyk

Dzisiejsze wydanie przygotowaliPiotr Żakowiecki, Aleksandra Redzisz, Paweł Wiejski, Tytus Wilam, Karol Tokarczyk i Marcin Bąba.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcasty TOK FM oraz internetowe radio TOK+Muzyka teraz 40% taniej. Wybierz pakiet Standardowy i słuchaj gdziekolwiek jesteś

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA