REKLAMA

Polskie i francuskie wybory, znikające przypadki

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-06-29 19:30
Prowadzący:
Czas trwania:
10:51 min.
Udostępnij:

PKW podała dzisiaj wyniki wyborów prezydenckich z praktycznie wszystkich okręgów. Pierwszą turę wygrał Andrzej Duda, który miał ponad 43 proc. głosów. Na drugim miejscu znalazł się Rafał Trzaskowski z wynikiem powyżej 30 proc. Frekwencja była bardzo wysoka i przekroczyła 64 proc. Rozwiń »

W dzisiejszej "Gazecie Wyborczej" Judyta Watoła opisuje przypadek zaginionych zakażeń ze Śląska. Liczba przypadków podawana przez powiatowe stacje sanepidu ma znacząco różnić się od sumy publikowanej przez ministerstwo zdrowia. Według posła Andrzeja Sośnierza może to wynikać z celowego działania władz samorządowych, które chcą zniesienia ograniczeń w ruchu granicznym z Czechami. Do tych hipotez sceptycznie odnosi się analityk ds. zdrowotnych Polityki Insight Piotr Żakowiecki.

Prowadzi Karol Tokarczyk

Dzisiejsze wydanie przygotowaliPiotr Żakowiecki, Aleksandra Redzisz, Paweł Wiejski, Tytus Wilam, Karol Tokarczyk i Marcin Bąba.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA