REKLAMA

Anglia otwiera puby, rośnie giełda

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-07-03 19:40
Prowadzący:
Czas trwania:
14:34 min.
Udostępnij:

Od 10 lipca przyjezdni z Polski do Anglii nie będą musieli poddawać się kwarantannie. Polska znajdzie się na liście około 60 państw, których obywatele będą zwolnieni z obowiązku kwarantanny. Anglia szykuje się też na złagodzenie innych restrykcji - w sobotę otwarte zostaną puby. Rozwiń »

Według CBOS w ostatnich tygodniach pogorszyły się opinie dotyczące skuteczności działań rządu w walce z epidemią. Obecnie pozytywnie ocenia je 65 proc., a to 5 pkt. proc. mniej niż miesiąc temu. Odsetek ocen negatywnych wzrósł z 25 do 29 proc.

WIG20 w ostatnich trzech miesiącach urósł o niemal 20 proc. Analityk ds. finansowych Piotr Sobolewski opowiada, jak na giełdę wpłynęła epidemia i wywołane nią działania rządów i banków centralnych.

Prowadzi Karol Tokarczyk.

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Piotr Sobolewski, Aleksandra Redzisz, Paweł Wiejski, Karol Tokarczyk, Tytus Wilam i Marcin Bąba.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA