REKLAMA

Wirusowe powikłania, zmieniają się zwyczaje zakupowe

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-07-08 23:00
Prowadzący:
Czas trwania:
12:35 min.
Udostępnij:

COVID-19 może powodować poważne i potencjalnie śmiertelne powikłania neurologiczne. Mogą to być udary i uszkodzenia nerwów, a także psychozy czy zespoły majaczeniowe. Rozwiń »

Zakupy na zapas czy większa wrażliwość na ceny - to tylko niektóre zmiany w naszych zwyczajach wywołane przez epidemię. Magdalena Piwkowska i Konrad Wacławik z firmy badawczej Nielsen opowiadają, jak zmieniły się nasze postawy.

I na koniec jeszcze krótka informacja o przyszłości naszego podcastu. Ostatni odcinek w obecnej, codziennej formule, ukaże się w piątek, 10 lipca. Później będziemy mieli krótką przerwę i wrócimy do Państwa w poniedziałek, 20 lipca. Już z audycją ukazującą się raz w tygodniu, ale za to dłuższą, bardziej refleksyjną i z większym analitycznym zacięciem.

Zmienimy również miejsce, w którym Stan Epidemii będzie się ukazywał. Przeniesiemy się do naszej medycznej audycji. Znajdziecie nas w najważniejszych aplikacjach podcastowych. W pole wyszukiwania wpiszcie "remedium"

Prowadzi Paweł Wiejski

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Karol Tokarczyk, Piotr Żakowiecki, Tytus Wilam, Paweł Wiejski i Marcin Bąba.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA