REKLAMA

Polacy obawiają się wirusa, możliwe protesty wyborcze

Gościnnie w TOK FM: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-07-09 19:30
Prowadzący:
Czas trwania:
16:06 min.
Udostępnij:

Według ostatnich badań opinii dwie trzecie Polaków obawia się zakażenia koronawirusem. Odsetek ten nie zmienia się od marca. Głównym czynnikiem różnicującym postawy jest wiek: wśród najmłodszych Polaków zakażenia boi się mniej niż jedna trzecia, zaś wśród najstarszych nieco ponad 75 proc. Polacy spodziewają się też drugiej fali zachorowań na jesieni. Rozwiń »

W niedzielę odbędzie się druga tura wyborów prezydenckich. Aleksandra Redzisz z działu prawnego Polityki Insight opowiada, czy czeka nas fala protestów wyborczych i czy mogą one wpłynąć na wynik wyborów.

I na koniec jeszcze krótka informacja o przyszłości naszego podcastu. Ostatni odcinek w obecnej, codziennej formule, ukaże się jutro, w piątek 10 lipca. Później będziemy mieli krótką przerwę i wrócimy do państwa w poniedziałek 20 lipca. Już z audycją ukazującą się raz w tygodniu, ale za to dłuższą, bardziej refleksyjną i z większym analitycznym zacięciem.

Zmienimy również miejsce, w którym Stan Epidemii będzie się ukazywał. Przeniesiemy się do naszej medycznej audycji Remedium. Znajdziecie nas w najważniejszych aplikacjach podcastowych. W pole wyszukiwania wpiszcie “remedium”

Prowadzi Paweł Wiejski

Dzisiejsze wydanie przygotowali: Aleksandra Redzisz, PAweł Wiejski, Tytus Wilam, Karol Tokarczyk, Piotr Żakowiecki, Ryszard Łuczyn i Marcin Bąba.

Oprawę graficzną podcastu przygotowała Małgorzata Gryniewicz, a oprawę dźwiękową i muzyczną Maciej Kurczewski. Katarzyna Szajewska zaprasza naszych gości i zajmuje się promocją podcastu.

Nad produkcją i pracami merytorycznymi czuwa pomysłodawca audycji Marcin Bąba.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcasty TOK FM oraz radio TOK+Muzyka bez reklam - teraz 40% taniej w zimowej promocji!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA