REKLAMA

"Politycy zawsze kłamali, ale nigdy ta patologia nie była aż taką normą." Lista 478.

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2020-07-10 14:40
Prowadzący:
Czas trwania:
13:58 min.
Udostępnij:

Najnowsze wydanie „Listy” otwiera się smutno, zwłaszcza, że publikujemy je niemal w przeddzień święta demokracji, jakim powinny być powszechne wybory: a jesteśmy tuż tuż, o czym wszyscy świetnie wiedzą, przed II turą wyborów prezydenckich. Wypowiedź Jacka Żakowskiego można interpretować jako przedwyborczą, można też dostrzec w niej znacznie głębszą refleksję, która zresztą, zwłaszcza w „Liście Przebojów”, od dłuższego czasu nas nie opuszcza. Rozwiń »

Inne propozycje premierowe to m.in. reporterska miniaturka Darii Klimzy o krocionogach – niewiele osób wie, co to za stworzenia i jak wyglądają, jednak mieszkańcy Strzemieszyc, dzielnicy Dąbrowy Górniczej w śląskiem, wiedzą to – na swoje nieszczęście – bardzo dobrze, o wiele lepiej, niż by sobie życzyli. Poza tym, m.in., antenowe „ogrywanie” kłopotów z wczytywaniem się internetowej strony.

Do premier dołącza wypowiedź Anny Milczanowskiej z PiS, która bez mrugnięcia okiem (najprawdopodobniej) stwierdziła, że Andrzej Duda nie jest kandydatem partyjnym i jest prezydentem wszystkich Polaków. Komentarz Jacka Żakowskiego, otwierający dzisiejszą „Listę” stał się swoistą klamrą, puentującą tę wypowiedź. Na drugim: Michał Kamiński u Karoliny Lewickiej, niedoszła ofiara przemocy kostkowej, na trzecim – Jacek Karnowski, czyli prezydent Sopotu w anegdotce z życia wziętej.
Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA