REKLAMA

Gdzie wirus zanika, a gdzie się rozprzestrzenia

Gościnnie w TOK FM: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-07-10 21:20
Prowadzący:
Czas trwania:
10:50 min.
Udostępnij:

To nasze ostatnie codzienne ujęcie epidemii, w którym opowiadamy, jak wygląda sytuacja epidemiczna w różnych regionach świata. A za niecałe dwa tygodnie, w poniedziałek 20 lipca, wrócimy do Państwa z audycją ukazującą się raz w tygodniu, ale za to dłuższą, bardziej refleksyjną i z większym analitycznym zacięciem. Rozwiń »

Na koniec Marcin Bąba opowiada, skąd wziął się pomysł na codzienny podcast epidemiczny i z jakimi wyzwaniami borykał się cały zespół.

Prowadzi Piotr Żakowiecki.

Dziękujemy wszystkim naszym rozmówcom za poświęcony nam czas. I całej ekipie Polityki Insight za codzienne wsparcie. Specjalne podziękowania należą się dwóm osobom: szefowi Polityki Insight Andrzejowi Bobińskiemu, który od początku dostrzegł potencjał codziennego podcastu i Kai Sztanderskiej za tytułowe inspiracje.

Nad naszym podcastem pracował zespół w składzie: Karol Tokarczyk, Paweł Wiejski, Aleksandra Redzisz, Ryszard Łuczyn, Piotr Żakowiecki, Katarzyna Szajewska, Małgorzata Gryniewicz, Maciej Kurczewski i Tytus Wilam.
Zanim usłyszymy się 20 lipca zapraszam na inne nasze podcasty, które znajdziecie w serwisach: Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, na Soundcloudzie i innych aplikacjach, w których słuchacie podcastów. W pole wyszukiwania wpiszcie po prostu “Polityka Insight”. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA