REKLAMA

Dudoszacun i Witkomajestat, czyli kwiat paproci. I kawałek Rafałka. Lista 479

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2020-07-17 14:40
Prowadzący:
Czas trwania:
15:16 min.
Udostępnij:

Pierwsza po wyborach prezydenckich Lista Przebojów TOK FM obfituje w niezapomniane wystąpienia państwa Dudów: jak się okazało pan Andrzej i pani Kinga to osoby kochające ludzi, pełne szacunku dla innych, które łakną wzajemnego szacunku Polaków jak kania dżdżu. Gorzej z panią Agatą, która skupiła się już raczej na sobie i swoim braku sympatii do dziennikarzy, a co za tym, jak należy sądzić, idzie – także odbiorców mediów. Możemy też m.in. przysłuchać się pełnemu majestatu występowi na sali plenarnej drugiej osoby w państwie, czyli marszałek Sejmu Elżbiety Witek. Rozwiń »

Do premier dołącza oceniony przez głosujących najwyżej po raz kolejny występ posłanki PiS, której nawet przez sekundę nie zadrżał głos, gdy oświadczała, że Andrzej Duda jest prezydentem wszystkich Polaków. Nie każdy dałby radę tę formułkę wyrecytować bez zająknienia, podobnie, jak intelektualną szarżę, jaką była próba udowodnienia, że Duda nie był partyjnym kandydatem. Na miejscu drugim Jacek Żakowski, na trzecim – słuchacz pan Jacek i Paweł Sulik.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA