REKLAMA

Orędzie mózgu państwa

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2020-08-03 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:32 min.
Udostępnij:

Polki! Polacy! Osoby tutejsze po operacji korekty płci! Zarażeni i niezrażeni! Brodacy! Już za dwa trzy dni wielkie święto Polski, zakrzywoprzysiężenie prezydenta Andrzeja Dudy na drugą kadencję. Za pięć lat ani on, ani my nie poznamy samych siebie. Przy czym on siebie na zdjęciach, bo w lustrze z oczywistych powodów się nie przejrzy. Rozwiń »
Korzystając z okazji chciałbym siem zwrócić bezpośrednio do tęczowej flagi. Droga tęczowa flago, pod tobą nam rodzić się, umierać, walczyć i nienawidzić.
Rodacy! Nie milkną, w naszej umęczonej i umiłowanej ojczyźnie, głosy o nieporadności władzy w walce z koronawirusem. Pragnę was uspokoić: to nie jest nieporadność. To zwykła polska bezradność wynikająca z niewiedzy. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerywamy program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji korekty płci zarażeni i nie zrażeni rodacy już za 3 dni wielkie święto Polski Zakrzewo wcześniej, że nie prezydenta Andrzeja Dudy na drugą kadencję za 5 lat ani on ani my nie poznamy samych siebie przy czym on siebie na zdjęciach, bo w lustrze z oczywistych powodów się nie przejść, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do tęczowej flagi droga Rozwiń » tęczowa flaga pod tobą nam rodzić się umierać walczyć i nienawidzić Radacz nie milkną naszej umęczonej i umiłowanej ojczyźnie głosy o nieporadności władzy walce Korona wirusem pragnę was uspokoić to nie jest nieporadność to zwykła Polska bezradność wynikająca z niewiedzy to tyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA