REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2020-08-10 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:47 min.
Udostępnij:

Polki! Polacy! Osoby tutejsze po operacji korekty płci! Zarażeni i niezrażeni! Brodacy! Wielkimi krokami zbliża się setna rocznica bitwy warszawskiej. Tegoroczną wygra, tak jak i w zeszłym roku, premier Morawiecki, prezydent Duda i naczelnik Kaczyński. W tym roku bolszewikami będzie, jak zdecydował rząd, środowisko LGBT. W księdza Ignacego Skorupkę wcieli się arcybiskup Jędraszewski. Z niecierpliwością czekamy na potwierdzenie obecności Matki Boskiej, W tej sprawie interweniował już Zbigniew Ziobro. Przedstawił już jej listę zarzutów karnych, jeśli się nie pojawi. Rozwiń »
Korzystając z okazji chciałbym siem zwrócić bezpośrednio do coraz większego brzucha ojca Rydzyka. Paś się spokojnie owieczko pańska na równinach budżetu państwa! Kiedyś, tradycyjnie, podsuniemy cię smokowi wawelskiemu.
Rodacy! Gdyby nie nieznośny upał, nasza sytuacja bylaby nieznośna. A tak idzie to na karb upału.
To tyle. Dziękuję za odwagę. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji korekty płci zarażeni, a nie wrażeń rodacy wielkimi krokami zbliża się setna rocznica bitwy warszawskiej tegoroczną wygra tak jak w zeszłym roku gen. Morawiecki gen. Duda i naczelnik Kaczyński w tym roku bolszewikami będzie jak zdecydował rząd środowisko LGBT w księdza Ignacego skorupkę wcieli się z kolei arcybiskup Jędraszewski z niecierpliwością czekamy na Rozwiń » potwierdzenie obecności matki Boskiej w tej sprawie interweniował Zbigniew Ziobro przedstawił już listę zarzutów karnych jeśli się nie pojawi, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do coraz większego brzucha i ojca Rydzyka paszcze spokojnie łowiecką pańska na równinach budżetu państwa kiedyś tradycyjnie podsunie mecze smakowicie polskie rodacy, gdyby nie nieznośny upał nasza sytuacja byłaby nie znosi, a tak idzie to na karb upałów tyle dziękuję za 2 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA