REKLAMA

Protesty w Mińsku, Pompeo w Warszawie

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2020-08-14 18:20
Prowadzący:
Czas trwania:
43:14 min.
Udostępnij:

W pierwszej części podcastu Ryszard Łuczyn rozmawia o sytuacji na Białorusi z Justyną Prus, korespondentką PAP w Mińsku. Dopytuje, jak zmieniały się protesty Białorusinów w ostatnich dniach i jaką taktykę obrał wobec nich Alaksandr Łukaszenka. Nasza gościni odpowiada też na pytanie, jak na dynamikę demonstracji wpłynął wyjazd Swiatłany Cichanouskiej na Litwę i czy lojalność służb wobec prezydenta kruszeje. Rozwiń »

W drugiej części Andrzej Bobiński pyta Marka Świerczyńskiego o wizytę Sekretarza Stanu Mike’a Pompeo w Warszawie oraz o umowę o rozszerzonej współpracy obronnej. Szef działu bezpieczeństwa PI tłumaczy różnicę między obecnością permanentną i rotacyjną, zastanawia się ile obecność amerykańskich wojsk będzie nas kosztowała oraz ocenia stan strategicznego sojuszu na koniec pierwszej kadencji Donalda Trumpa i u progu drugiej Andrzeja Dudy.

Zapraszamy do słuchania. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA