REKLAMA

Roch jako potomek Bolesława Chrobrego i unicestwianie obściskiem. Lista 483.

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2020-08-21 14:40
Prowadzący:
Czas trwania:
13:50 min.
Udostępnij:

Wydawałoby się, że po tylu miesiącach zdalnego robienia radia liczba wpadek będzie ograniczona do, że się tak wyrażę, maksymalnego minimum - ale okazuje się, że pewna kategoria wpadek jest nieograniczona: na zrywające się połączenia nie mamy wpływu, jest natomiast także prawidłowością, że kiedy nie ma się przed sobą gościa w studiu nietrudno pomylić, kto został zaplanowany na daną godzinę. Rozwiń »

Premierowe propozycje to jednak nie tylko „wpadeczki”, ale zabawna narracja Słuchaczki, Anny z Płocka, o Tadeuszu Rydzyku, który sprawdziłby się w roli ministra finansów (jest szerokie uzasadnienie dlaczego) i o Rochu Kowalskim, jako potomku Bolesława Chrobrego, przynajmniej - z wyglądu.

Do premier dołącza bezapelacyjny zwycięzca poprzednich notowań „Listy”, czyli komendant główny policji Jarosław Szymczyk z neologizmem „obścisk”, i zapierającym dech w piersiach tłumaczeniem, do czego ów obścisk policjantowi służy. Na drugim, ex aequo, Łukasz Bąk i Jan Wróbel oraz Marek Borowski u Jacka Żakowskiego, a na trzecim - Andrzej Duda.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Skorzystaj z 40% rabatu w jesiennej promocji. Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA