REKLAMA

Mikrodermabrazja - cóż to takiego?

Przewodnik TOK FM Na Zdrowie
Data emisji:
2020-08-28 13:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:24 min.
Udostępnij:

Wczoraj powiedziałam o mikrodermabrazji jako zabiegu, który może być stosowany gdy chcemy pozbyć się przebarwień posłonecznych w sytuacji gdy są oporne na działanie kremu i pilingu. Na czym ona polega ? Rozwiń »

Na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka oraz głębszych warstw skóry. Wykonuje się ją najczęściej na twarzy, szyji, dekolcie, plecach. Dla kogo jest ?

Dla osób mających problemy z:
- z trądzikiem,
- rozszerzonymi porami,
- bliznami,
- przebarwieniami
- nieprawidłowościami w rogowaceniu naskórka
- cellulitem
- pierwszymi oznakami starzenia się

Wyróżnia się trzy rodzaje zabiegu w zależności od materiału użytego do złuszczania: diamentową, korundową i tlenową.
Ta ostatnia,najmniej ingeruje w skórę.
Najlepszą porą do jej wykonania jest jesień i zima.
Po zabiegu należy przez dwa tygodnie unikać słońca.
Zabieg mikrodermabrazji jest idealnym przygotowaniem do zabiegów laserowych. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Wodnik w TOK FM na zdrowie dzień dobry Ewa Podolska wczoraj powiedziała o Nikodem obraz jako zabiegu, który może być stosowany, gdy chcemy pozbyć się przy bardziej, bo słonecznik sytuacji, gdy są odporne na działanie kremu i 5 na czym ona na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka oraz głębszy bardzo wykonuje się najczęściej na twarzy szyi dekolcie dla kogo jest znacznie dla osób mających problemy stronnikiem rozszerzonymi porami bliznami przebarwieniami Rozwiń » nieprawidłowościami w ocenie naskórka cellulitem pierwszymi oznakami starzenia się również 3 rodzaje zabiegów w zależności od materiału użytego do złuszczania diamentową korą nową i tlenową ta ostatnia najmniej ingeruje zysków najlepszą porą do wykonania jest jeśli zima po zabiegu należy przez 2 tygodnie unikać słońca zabieg Micro dermabrazja jest idealnym przygotowali także do zabiegów laserowych przewodnik medyczny od poniedziałku do piątku przez 14 przewodnik TOK FM na zdrowie Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM NA ZDROWIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA