REKLAMA

Wiersze wybrane Mateusza Morawieckiego. Lista 485

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2020-09-04 14:40
Prowadzący:
Czas trwania:
12:29 min.
Udostępnij:

Każdy z tych „kawałków” nadawałby się jako osobna propozycja do Listy Przebojów TOK FM, ale, ponieważ są one krótkie, postanowiliśmy je dać w zestawie, nazwijmy to, „The best of”. Nie ukrywamy, że przy ich wyszukiwaniu wspieraliśmy się facebookową stroną „Wiersze Mateusza Morawieckiego pisane w Excelu”, która jest poetyckiej twórczości premiera benedyktyńską kroniką - serdecznie pozdrawiamy Autora/Autorkę/Autorów/Autorki. Do tej propozycji dołączają: surowa recenzja słów ministra edukacji, niebanalne wspomnienie sprzed 40 lat, z czasów podpisywania Porozumień Jastrzębskich oraz antenowa „wpadeczka” Ewy Podolskiej. Rozwiń »

Do premier dołącza absolutny zwycięzca 484. wydania „Listy” - Marek Niedźwiecki w rozmowie z Martą Perchuć - Burzyńską. Na miejscu 2. Anna z Płocka i Roch Kowalski, na trzecim - fragment magazynu EKG i, ex aequo, Jacek Czerniak.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj podcastów TOK FM bez reklam. Skorzystaj z 40% rabatu w jesiennej promocji. Wybierz pakiet "Aplikacja i WWW" i słuchaj wygodniej z telefonu!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA