REKLAMA

Kupujemy mieszkanie. Od czego zacząć?

Przewodnik o Nieruchomościach
Data emisji:
2020-09-14 10:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:26 min.
Udostępnij:

Przewodnik po Nieruchomościach: Decyzja o zakupie własnego domu lub mieszkania to prawdopodobnie jedna z najważniejszych, jakie podejmiemy w życiu. Dlatego dziś podpowiemy, jak w ogóle się za to wszystko zabrać.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
do wysłuchania podcastu zaprasza deweloper Bouygues Immobilier Polska przewodnik o nieruchomościach Tomasz sed dzień dobry decyzja o zakupie własnego domu albo mieszkania to prawdopodobnie jedna z najważniejszych, jakie podejmiemy w życiu dlatego dziś podpowiemy nieco jak w ogóle się za to wszystko zabrać na początek warto dokładnie określić, czego tak naprawdę potrzebujemy zacznijmy od metrażu wydaje się to banalne, ale okazuje się, że po narodowej kwarantannie Polacy Rozwiń » zaczęli szukać nieco większych mieszkań niż do tej pory w przydomowym ogródkiem albo dużym tarasem warto, więc myśleć strategicznie w końcu mieszkanie to inwestycja nalata jeśli gdzieś po drodze bierzemy pod uwagę wyprowadzkę i wynajem dobrze, żeby nasze mieszkanie miało np. taki rozkład, dzięki któremu uda nam się wydzielić potem kilka pomieszczeń dla przyszłych najemców no i lokalizacja warto zastanowić się czy bardziej zależy nam na bliskiej odległości do pracy, a może bardziej niż odległość cenimy sobie spokój z dala od centrum miasta kolejna kluczowa decyzja to wybór pomiędzy rynkiem pierwotnym i wtórnym, czyli mieszkaniem nowym lub używanym, ale więcej o tym w kolejnym naszym spotkaniu jutro o tej samej porze do usłyszenia przewodnik po nieruchomościach słuchaj od poniedziałku do piątku po dziesiątej 55 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK O NIERUCHOMOŚCIACH

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA