REKLAMA

Gościnnie w TOK FM: Śledztwo Pisma. Sezon 2 [zwiastun]

Gościnnie w TOK FM: Śledztwo Pisma. Sezon 2
Data emisji:
2020-09-18 11:00
Prowadzący:
Czas trwania:
00:39 min.
Udostępnij:

"Śledztwo Pisma" powraca z drugim sezonem. Tym razem reporterski serial podcastowy przenosi się na Dolny Śląsk, by rozwikłać zagadkę: jedno liceum, jeden rok i trzy zagadkowe śmierci. Rozwiń »

W kwietniu 2019 ginie Nicola. Miesiąc później Julia. A w grudniu Kamila. Nieszczęśliwe wypadki, czy może morderstwa? Co łączyło trzy nastolatki mieszkające w okolicach Jeleniej Góry? Czy to przypadek, że chodziły do tej samej szkoły, miały wspólnych przyjaciół i padły ofiarą podobnej przemocy?

Drugi sezon "Śledztwa Pisma" to jednak nie tylko historia kryminalna. To portret niezwykłych dziewczyn, które próbowały odnaleźć się w trudnych sytuacjach życiowych. A przede wszystkim opowieść o młodych ludziach z małych miejscowości, z miasteczek i wsi. O wyzwaniach, przed którymi stają: o braku perspektyw i wykluczeniu, o alkoholu i narkotykach, o przemocy fizycznej i seksualnej. I o instytucjach, które zostały powołane, by im pomagać, a które zawodzą. O kulejącym systemie edukacji, wsparcia socjalnego i opieki zdrowotnej, bezradnych wobec narastających przypadków depresji, problemów psychicznych i samobójstw wśród nastolatków.

Autorką drugiego sezonu "Śledztwa Pisma" jest Barbara Sowa, dziennikarka, szefowa projektów cyfrowych "Pisma. Magazynu Opinii", a także kierowniczka produkcji pierwszego sezonu podcastu. Producentem jest Piotr Nesterowicz, prezes Fundacji Pismo i wydawca "Pisma", a kierownikiem produkcji Mateusz Roesler, redaktor treści cyfrowych i audio miesięcznika. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
jedno liceum 1 rok 3 zagadkowe śmierci co łączyło trzynastolatki mieszkające w okolicach Jeleniej góry już od 25września na tokfm PL oraz aplikacji mobilnej TOK FM startuje drugi sezon śledztwa PiS pierwszego polskiego reporterskiego serię od kasowego to historia opowiadana tydzień po tygodniu pierwszego odcinka słucha przedpremierowo już 25września na pokaz Rozwiń » Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE W TOK FM: ŚLEDZTWO PISMA. SEZON 2

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA