REKLAMA

TikTok i WeChat zablokowane... i odblokowane

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2020-09-21 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:38 min.
Udostępnij:

TikTok i WeChat, czyli popularna aplikacja społecznościowa oraz komunikator, zostały w Stanach Zjednoczonych zablokowane na mocy rozporządzenia wydanego przez Donalda Trumpa. Dokładniej chodziło o możliwość ich pobierania ze sklepów typu AppStore i Google Play. Ci użytkownicy, którzy mieli którąś z apek zainstalowanych na swoich urządzeniach, mogli z niej nadal korzystać, choć nie dałoby się jej zaktualizować. Rozwiń »

O co poszło? Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam tik TOK uiszcza, czyli popularna aplikacja społecznościowa oraz komunikator zostały w stanach Zjednoczonych zablokowane na mocy rozporządzenia wydanego przez prezydenta Donalda trampa dokładniej chodziło o możliwości pobierania ze sklepów typu AppStore Google play ci użytkownicy, którzy mieli, którą APEC zainstalowanych na swoich urządzeniach mogli z niej nadal korzystać, choć nie dałoby się jej aktualizować, o co Rozwiń » poszło Tramp twierdzi, że o bezpieczeństwo narodowe Stanów zjednoczonych zaznaczmy, że Wiktor WeChat to chińskie aplikacje i zdaniem amerykańskich władz bezpieczeństwu zagraża zbieranie danych o użytkownikach dostęp do pobierania i czata i to w amerykańskich sklepach miał zostać zablokowany w niedzielę 20września jednak sąd dzięki wnioskowi stowarzyszenia użytkowników i czata wstrzymał egzekucję decyzji, bo może naruszać pierwszą poprawkę do konstytucji gwarantującą m.in. wolność słowa upiekło się również piknikowi, który zyskał trochę czasu ze względu na toczące się rozmowy w sprawie utworzenia oddzielnej spółki Tyktor głową, której jednym z udziałowców ma być m.in. amerykański koncern z Arką miałby on być odpowiedzialny za chodnik wszystkich danych użytkowników w stanach Zjednoczonych czy to koniec historii niekoniecznie pamiętajmy, że wybory prezydenckie w stanach Zjednoczonych odbędą się 3listopada i w ostatnich dniach kampanii może dojść do budzących emocje decyzji, a emocje mogą się pojawić również wśród osób korzystających z aplikacji jest ich sporo EU czat ma w stanach prawie 20 000 000 użytkowników tik TOK 100 000 000 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej! Dostęp do nagradzanych podcastów, wszystkich audycji z anteny oraz Radio TOK FM bez reklam w świątecznej zniżce.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA