REKLAMA

Apple udostępnia iOS 14, iPadOS 14 i watchOS 7. Poznaj nowe funkcje

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2020-09-22 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:46 min.
Udostępnij:

Firma Apple udostępniła kilka dni temu duże aktualizacje systemów na mobilne urządzenia. Użytkownicy iPhone'ów, iPadów i Apple Watchy (czyli zegarków) dostali iOS 14, iPadOS 14 i watchOS 7. Jakie nowe funkcje dostały urządzenia z logiem nadgryzionego jabłka?

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam firma, a po udostępniała kilka dni temu duże aktualizacje systemów na mobilne urządzenia użytkownicy iPhonów iPadów i podłączyli zegarków dostali, a już 14, a spadła z 14 i łączyła z 7, jakie nowe funkcje dostawę urządzenia z logiem nadgryzionego jabłka zegarki mają np. nowe tarcze ponadto będzie można teraz pobierać z AppStore, czyli sklepu z aplikacjami postawiono również na monitorowanie snu i higienę Rozwiń » Apple Watch powiadomi nas czy wystarczająco długo mnie ręce aplikacja trening została wzbogacona o nowe aktywności np. taniec w iPhone ach, papka aktywność dostała nową nazwę sprawność najbardziej zauważalną nowością są budżety, które teraz dodamy również do ekranu z aplikacjami jeśli telefon ma zainstalowanych mnóstwo APEC, które zajmują wiele ekranów od teraz wszystkie znajdą się automatycznie zbudowanej w bibliotece, a wspomniane ekrany będzie można schować odświeżona została również mapka do wysyłania SMS-ów i mesy czy nad listą wiadomości przed nią teraz sobie kontakty z kolei w dyskusjach pojawiło się m.in. odpowiadanie na konkretne wiadomości to rozwiązanie znane z najpopularniejszych komunikatorów tak samo będzie też o odpadach, które poza udoskonalone i wójtami dostały nowy wygląd m.in. aplikacja zdjęcie lub pliki jak zawsze, aby kładzie duży nacisk na bezpieczeństwo naszych danych w przeglądarce safari dzięki wbudowanemu raportowi ochrony prywatności sprawdzimy jak poszczególne strony próbują pozyskać nas informacje przed nami jeszcze 1 duża aktualizacja już wkrótce użytkownicy Maków dostaną małe ZBiLK SCR system operacyjny z odświeżonym wyglądem Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA