REKLAMA

Pojedynek na konsole do gier. Już wkrótce nowe generacje Playstation i Xbox

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2020-09-23 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:21 min.
Udostępnij:

To będzie gorąca jesień dla graczek i graczy. W listopadzie na rynek trafią nowe konsole - Playstation od Sony i Xbox od Microsoftu. Obie firmy wypuszczą je w dwóch wariantach, z czytnikiem płyt lub bez.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam to będzie gorąca jesień dla graczy i graczy w listopadzie na rynek trafią nowe konsole PlayStation od Sony i Xbox Microsoftu obie firmy wypuszczą je w 2 wariantach z czytnikiem płyt lub bez wtedy gry np. tą Rider będziemy mogli zagrać tylko wtedy, gdy powierzamy je ze sklepów tańszy model PlayStation 5 ma kosztować mniej więcej 1850zł za droższe z czytnikiem płyt zapłacimy 450zł więcej konsola Microsoftu bez Rozwiń » czytnika to Xbox CBS jest tańsze od podstawowego PlayStation 5, ale będzie miała mniejszy dysk mniej RAM-U i nieco słabszą grafikę, choć tu diabeł tkwi w szczegółach nie zawsze musi chodzić teraz Floty mocniejszym wariantem jest ich zwłok Series x ten będzie miał więcej RAM-U silniejszą grafikę, a dysk będzie miał większą pojemność od tego PlayStation 5, bo pomieści aż 1TB danych o 175GB więcej niż konsola Sony bogatsze wersje konkurujących ze sobą konsul będą kosztowały mniej więcej tyle samo około 2300zł za model Xbox bez czytnika i nieco słabszymi komponentami zapłacimy mniej więcej 1350zł, czyli o 500zł mniej niż podstawowy model Ts 5 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA