REKLAMA

Nie chcesz przegapić nowego podcastu ulubionej audycji w TOK FM? Jest na to sposób

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2020-10-02 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:45 min.
Udostępnij:

Kamil Wróblewski, zapraszam. Dziś kilka słów dla tych z Państwa, którzy korzystają z aplikacji TOK FM w wersji Premium. Rozszerzona wersja to nie tylko możliwość słuchania Radia TOK FM na żywo. Przede wszystkim to natychmiastowy dostęp do kilkudziesięciu tysięcy podcastów, które ukazały się na przestrzeni ostatnich lat. Każdego dnia udostępniamy Państwu nawet do 30 różnych podcastów. To rozmowy wyemitowane w Radiu TOK FM, nie raz ich dłuższe wersje, ale również gościnne podcasty. To na przykład Wyborcza 8:10, Polityka Insight czy mój ulubiony Panoptykon 4.0. Jest ich naprawdę sporo. Rozwiń »

Co zrobić żeby nie przegapić nowego ulubionego podcastu? Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam dziś kilka słów dla tych z państwa, którzy korzystają z aplikacji tokfm wersji premium rozszerzona wersja to nie tylko możliwość słuchania Radia TOK FM na żywo przede wszystkim to natychmiastowy dostęp do kilkudziesięciu tysięcy podpisów, które ukazały się na przestrzeni ostatnich lat każdego dnia udostępniamy państwu nawet do 30 różnych spotkań stów rozmowy emitowane w radiu TOK FM nieraz ich dłuższe wersje Rozwiń » jak np. audycji między słowami krakowskie Przedmieście, ale również gościnne pod kasty to np. wyborcza ósma 10 polityka Insights czy mój ulubiony Panoptykon 40 jest ich naprawdę sporo, a co zrobić, żeby nie przegapić nowego ulubionego podcastu najlepiej dodać audycje do obserwowanych w aplikacji wystarczy dotknąć zakładki audycje to środkowa ikonkę na dole ekranu na liście przy każdej audycji jest guzik, który włącza lub wyłączy obserwowanie od teraz wszystkie nagrania obserwowanych audycji znajdą państwo w zakładce mój TOK znajduje się na dole ekranu po prawej stronie to ostatnia ikonka po wejściu do mojego toku podcast obserwowanych audycji od razu pojawiło się w pierwszej zakładce audycje możemy dodać do obserwowanych również przez przeglądarkę na komputerze wystarczy zalogować na swoje konto na tokfm PL i wejść na stronę ulubionej audycji link do wszystkich obserwowanych audycji znajduje się na samej górze strony aplikacja TOK FM dostępna jest w AppStore Google play oraz słowa, a galerii jeśli nie wiedzą państwo jak znaleźć w telefonie lub tablecie sklep z aplikacjami proszę na swoim urządzeniu otworzyć przeglądarkę i wejść na stronę tokfm PL ukośnie pobierz Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA